O MNIE/WSPÓŁPRACA

Witaj na moim blogu. 

Mam na imię Monika. Jestem kobietą, Mamą 3 – letniego Hugo i blogerką z zamiłowania. Zakochana w stylu skandynawskim, białych wnętrzach, kawie oraz książkach i second -handach. Miłośniczka dziecięcych ubranek, trochę retro, ciut vintage. Kochająca robić zdjęcia, marząca o własnej książce i podróży do Nowego Yorku. Z głową pełną pomysłów oraz blogiem, który jest moją pasją i pracą.

O czym piszę ?

To blog o szczęściu, o pięknych rzeczach w dobrych cenach. O celebrowaniu codzienności, trochę o zakupach, czasem o podróżach z dzieckiem. Chociaż wierzę, że te najpiękniejsze dopiero przed nami. To blog o tym co dobre i piękne, co zachwyca, cieszy wzrok i daje radość.

Nie boję się poruszać trudnych tematów dotyczących macierzyństwa wraz z jego urokami i cieniami. Dzięki temu, blog przyciąga coraz większe rzesze nowych czytelników, którzy regularnie na niego powracają w poszukiwaniu inspiracji.

Współpraca 

Realizując kampanię reklamową na moim blogu, zawsze stawiam na perfekcjonizm. Zarówno jeśli chodzi o zdjęcia jak i treść. Nie godzę się na półśrodki. Każdy mój post jest zaplanowany, przemyślany i dopracowany. Promuję tylko produkty, inicjatywy i wydarzenia, spójne z charakterem mojego bloga, i takie, które szczerze mogę polecić.

Ceny postów sponsorowanych ustalane są indywidualnie.

Aktualne statystki bloga:

       Formy reklamy możliwe na moim blogu:

posty sponsorowane

konkursy

wpisy na Facebooku oraz Instagramie

testy i recenzje produktów

wyjazdy sponsorowane

testowanie obiektów hotelowych

współpracuję barterowo tylko przy produktach, które naprawdę mi się spodobają i bez wstydu mogę je pokazać na blogu oraz kanałach Social Media.

Nie masz pomysłu na reklamę swojego produktu ? Napisz do mnie. Razem na pewno coś wymyślimy 🙂

                                                                                          kontakt@dobrzewydane.pl

Na każdego maila dotyczącego współpracy staram się odpowiedzieć w ciągu 48 h, nawet jeśli odpowiedź jest negatywna.

Jeśli nie dostałeś ode mnie maila, napisz do mnie jeszcze raz.